Ochrona WizerunkuDlaczego warto skorzystać z usługi Ochrony Wizerunku? - Brandlo - Ochrona Wizerunku w sieci

19 marca 2019by Brandlo

Poznaj najważniejsze korzyści – Ochrona Wizerunku w Sieci

Wizerunek to dla przedsiębiorstwa jedno z kluczowych kryteriów w procesie pozyskania klienta. Większość z nas (jak nie wszyscy) chce współpracować z rzetelną i profesjonalną firmą. Płacąc za usługę lub produkt mamy wobec firmy w której dokonujemy zakupu określone oczekiwania. W większości przypadków zadowoleni klienci nie dzielą się pozytywnymi doświadczeniami. Sytuacja wygląd odwrotnie kiedy nie uda się spełnić oczekiwań klienta – bardzo często internet jest wtedy wykorzystywany do uwolnienia swoich emocji i niezadowolenia. Właśnie z myślą o różnych sytuacjach które mogą zaszkodzić wizerunkowi firmy stworzyliśmy innowacyjną usługę Ochrony Wizerunku w internecie.

Ochrona Wizerunku to odpowiedź na potrzeby firm

Ochrona Wizerunku to całkowicie nowa usługa która jest odpowiedzą na potrzeby dzisiejszych przedsiębiorstw. Dzięki usłudze Ochrony Wizerunku Twoja firma na bieżąco jest monitorowana w internecie a także podejmowane są kroki które mają systematycznie poprawiać wizerunek firmy w sieci. Dzięki Ochronie Wizerunku przedsiębiorstwo staje się profesjonalną i godną zaufania firmą, a klienci chętniej wybierają Twoją ofertę.

Wybierając Ochronę Wizerunku w Brandlo Twoja firma zyskuje wiele korzyści które już po pierwszych dniach dostrzeżesz w pełnej okazałości. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Audyt wizerunku

Przeanalizujemy wizerunek Twojej firmy w internecie. Otrzymasz od nas raport na temat tego w jaki sposób ludzie postrzegają Twoją firmę i czy są skłonni z Tobą współpracować.

Rekomendacja działań

W przypadku kiedy sytuacja wizerunkowa nie jest najlepsza zasugerujemy Ci plan naprawczy który będzie miał na celu wyprowadzenie przedsiębiorstwa z dołka wizerunkowego.

Monitoring marki

Na bieżąco będziemy monitorować sytuację Twojej firmy w internecie. Jak tylko pojawi się wzmianka na temat firmy otrzymasz od nas informację.

Działania ochronne

W ramach usługi oferujemy również działania ochronne. Szczegóły znajdziesz w otrzymanej ofercie. Jeżeli jeszcze nie otrzymałeś / otrzymałaś oferty to skontaktuj się z nami – KONTAKT

Doradztwo wizerunkowe

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne doradztwo w zakresie kreowania wizerunku w sieci. Dzięki nam firma będzie wiarygodna dla swoich klientów.

Działania zapobiegawcze

Pakiet działań które zapewnią pełną ochronę dla firm które zaczynają swoją przygodę z obecności w internecie.

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana pakietami Ochrony Wizerunku to napisz do nas. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny która jest dostępna na naszej stronie – Zamów usługę. W przypadku pytań nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

Brandlo

Brandlo to marka oferująca usługi Ochrony Wizerunku w internecie. Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo ma problemy z opiniami w sieci lub po prostu chcesz zabezpieczyć się przed konkurencją to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. W branży funkcjonujemy od 2010 roku z sukcesem dbając o wizerunek setek przedsiębiorstw w Polsce.

SIEDZIBABrandlo
Ochrona Wizerunku dla Twojej firmy teraz na wyciągnięcie ręki. Poznaj naszą ofertę.
NASZE BIURAZnajdziesz nas
https://www.brandlo.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Os. Zwycięstwa 21/40, 61-649 Poznań
JESTEŚMY NABrandlo na portalach społecznościowych
Znajdziesz nas na najpopularniejszych portalach społecznościowych.
SIEDZIBABrandlo
Ochrona Wizerunku dla Twojej firmy teraz na wyciągnięcie ręki. Poznaj naszą ofertę.
NASZE BIURAZnajdziesz nas
https://www.brandlo.pl/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Os. Zwycięstwa 21/40, 61-649 Poznań
JESTEŚMY NABrandlo na portalach społecznościowych
Znajdziesz nas na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.

Copyright 2019 – 2020 Brandlo. All rights reserved.

Copyright 2019 – 2020 Brandlo. All rights reserved.